Hakkımızda

Qvars Stone markasının dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları ürünlerinde bölgenin tek ve en kuvvetli taş ürünleri yetkili bayisi olarak Bursada Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Gemlik, Yıldırım, Gürsu, Mudanya, Kestel, Kayapa, Bademli ve Özlüce de başta olmak üzere; tüm Türkiye çevresinde doğal ve dekoratif taş modellerini size sunuyoruz. 

Kültür tuğlaları, kültür taşları ve duvar panelleri ürün kategorilerinde tüm ürünlerimizin satış nakliye ve montaj hizmetini sağlıyoruz. Detaylı ürün kataloğumuz için bizi arayabilir ya da mağazamıza gelerek tüm ürün kurulum ve montaj aşamaları ile fiyatlar hakkında bizden bilgi edinebilirsiniz.

arka

Kalite Politikamız

Gerçek Doğal Doku

Countrystone ürünleri, gerçek taş dokusuna birebir uyumlu olması için uzun yıllar süren özel çalışmalar sonucunda üretilmektedir.

Geniş Bayi Ağı

Ürünlerimize ülkemizin her yerinden ulaşabilir, bayilerimizden ürünlerimizi temin edebilir, katalog vb. basılı materyaller temin edebilirsiniz.

Köşelerde Mükemmel Görünüm

Mekanlarınızın köşelerinde de profesyonel bir görünüm var. Köşelerde mükemmel görünüm için köşelere özel ürün üretiyoruz.

Uygulama Profesyonelliği

Countrystone ürünleri alanında uzmanlaşmış profesyonel ustalarımız tarafından dikkatle ve titizlikle uygulanmaktadır.

En İyi Tedarikçi Ağı

Countrystone, sizlere en kaliteli ürünü sunabilmek için sektörde lider olan Henkel ve Bayer gibi dünyanın en iyi markaları ile çalışıyor.

Yüzlerce Model Duvar Taş ve Panel Modelleri İçin Mutlaka

Call Now ButtonHemen Ara